Privatumo politika

1. APIE

Mums svarbus Jūsų privatumas. HTTPS://ZVEJONYS.LT laikosi politikos gerbti Jūsų privatumą ir laikytis visų galiojančių įstatymų ir taisyklių, susijusių su bet kokia asmenine informacija, kurią galime surinkti apie jus, įskaitant mūsų svetainėje, HTTPS://ZVEJONYS.LT ir kitose mums priklausančiose ir valdomose svetainėse.

Asmeninė informacija – tai bet kokia informacija apie jus, pagal kurią galima nustatyti Jūsų tapatybę. Tai informacija apie jus kaip asmenį (pvz., vardas, pavardė, adresas ir gimimo data), Jūsų įrenginiai, mokėjimo duomenys ir net informacija apie tai, kaip naudojatės svetaine ar internetine paslauga.

Jei mūsų svetainėje yra nuorodų į trečiųjų šalių svetaines ir paslaugas, turėkite mintyje, kad tos svetainės ir paslaugos turi savo privatumo politiką. Peržiūrėję nuorodą į trečiosios šalies turinį, turėtumėte perskaityti jų paskelbtą privatumo politikos informaciją apie tai, kaip jos renka ir naudoja asmeninę informaciją. Ši privatumo politika netaikoma jokiems Jūsų veiksmams išėjus iš mūsų svetainės.

 

Ši politika galioja nuo 2024 m. vasario 01 d.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. vasario 01 d.

2. Mūsų renkama informacija

Mūsų renkama informacija priskiriama vienai iš dviejų kategorijų: “Savanoriškai pateikta informacija ir automatiškai renkama informacija.

“Savanoriškai pateikta” informacija – tai bet kokia informacija, kurią sąmoningai ir aktyviai pateikiate mums naudodamiesi arba dalyvaudami bet kokiose mūsų paslaugose ir akcijose.

“Automatiškai surinkta” informacija – tai bet kokia informacija, kurią automatiškai siunčia Jūsų įrenginiai, kai naudojatės mūsų produktais ir paslaugomis.

3. Žurnalo duomenys (Log)

Kai lankotės mūsų svetainėje, mūsų serveriai gali automatiškai registruoti standartinius duomenis, kuriuos pateikia Jūsų interneto naršyklė. Tai gali būti Jūsų įrenginio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas ir versija, aplankyti puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas kiekviename puslapyje, ir kita informacija apie Jūsų apsilankymą.

Be to, jei naudodamiesi svetaine susiduriate su tam tikromis klaidomis, galime automatiškai rinkti duomenis apie klaidą ir jos atsiradimo aplinkybes. Šie duomenys gali apimti techninę informaciją apie Jūsų įrenginį, ką bandėte daryti, kai įvyko klaida, ir kitą su problema susijusią techninę informaciją. Apie tokias klaidas galite gauti arba negauti pranešimo, net ir tuo metu, kai jos įvyksta, kad jos įvyko arba koks yra klaidos pobūdis.

Atminkite, kad nors ši informacija pati savaime negali būti asmenį identifikuojanti, gali būti įmanoma ją sujungti su kitais duomenimis, kad būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

4. Įrenginio duomenys

Kai lankotės mūsų svetainėje arba naudojatės mūsų paslaugomis, galime automatiškai rinkti duomenis apie Jūsų įrenginį, pvz.:

 • Įrenginio tipas;
 • Operacinė sistema;
 • Unikalūs prietaiso indentifikatoriai;
 • Įrenginio nustatymai;
 • Geografinės vietos duomenys.

Mūsų renkami duomenys gali priklausyti nuo individualių Jūsų įrenginio ir programinės įrangos nustatymų. Rekomenduojame susipažinti su savo įrenginio gamintojo ar programinės įrangos tiekėjo taisyklėmis, kad sužinotumėte, kokią informaciją jie mums pateikia.

5. Asmeninė informacija

Galime prašyti asmeninės informacijos, pavyzdžiui, kai pateikiate mums turinį arba kai su mumis susisiekiate, kuri gali apimti vieną ar daugiau toliau nurodytų duomenų:

 • Jūsų vardas ir pavardė;
 • El. paštas;
 • Socialinės žiniasklaidos profiliai;
 • Gimimo data;
 • Mobiliojo telefono numeris;
 • Prekės pristatymo ir el. pašto adresas.
6. Naudotojo sukurtas turinys

“Naudotojo sukurtu turiniu” laikome medžiagą (tekstą, vaizdus ir (arba) vaizdo medžiagą), kurią mums savanoriškai pateikia mūsų naudotojai, kad ją paskelbtume savo svetainėje arba pakartotinai paskelbtume savo socialinės žiniasklaidos kanaluose. Visas naudotojo sukurtas turinys yra susietas su paskyra arba el. pašto adresu, naudotu medžiagai pateikti.

Turėkite mintyje, kad bet koks turinys, kurį pateikiate publikavimui, po paskelbimo (ir vėlesnio peržiūros ar patikrinimo proceso) bus viešas. Paskelbus turinį, jis gali būti prieinamas trečiosioms šalims, kurioms netaikoma ši privatumo politika.

 

7. Teisėtos Jūsų asmeninės informacijos tvarkymo priežastys

Jūsų asmeninę informaciją renkame ir naudojame tik tada, kai turime tam teisėtą priežastį. Tokiu atveju renkame tik tokią asmeninę informaciją, kuri yra pagrįstai būtina, kad galėtume jums teikti paslaugas.

8. Informacijos rinkimas ir naudojimas