Platforma | Garbolino Competition Gold

Original price was: 850,00 €.Current price is: 800,00 €. SU PVM

 • Patogi ir reguliuojamo aukščio sėdynė;
 • 36 mm., platformos kojų diametras;
 • 6 – ios, saugiai ir tvirtai tvirtinamos kojos;
 • Išimami skyriai/stalčiai;
 • Integruotas “gulsčiukas”, preciziškam platformos pastatymui;
 • Neslidi ir saugi kojų atrama;
 • Išimamas kaištis graibšto pritvirtinimui, kairėje, dešinėje pusėje arba per vidurį;
 • Juodos/mėlynos spalvų dizainas.

Prieinamumas: Turime

Pirkdami šią prekę, gaukite 8000 LPT.
GTIN: 3352210588098 Produkto kodas: GOMEH3716-BK Kategorija:
🔒 SAUGUS ATSISKAITYMAS
PRISTATYMAS PER 1-3 d.d.

Garbolino Competition Gold (All Black versija) – rimta žvejybos platforma, rimtai žūklei.
Mes, numanome, kad rimtai esate susidomėjęs/-ėjusi feeder ir/ar sportine žvejyba. Taigi, plačiau apie šią platformą ir kodėl Jums jos reiktų:

Garbolino Competition Gold (All Black) žvejybos platforma yra atnaujinta, patobulinta ir lengvesnė, senesnės, GBC-36 platformos versija. Šios platformos kojos ir jų fiksavimo mechanizmas ypač stiprus – tai svarbu, jei gaudote, pvz., ant betoninės krantinės, kuri yra su nuolydžiu. Išlaikys nuolydį ar kitą nelygų kranto paviršių.

Garbolino Competition Gold (All Black) platformos sėdynė – turbūt, pats svarbiausias dalykas. Išsėdėti po 6, 8 ar 14 val. žvejyboje, nepatogioje sėdynėje… greičiausiai, hemorojus garantuotas. TAD, Garbolino pasirūpino, kad Jūsų užpakalis sėdės patogiai, kad ir 14 val… platformos sėdynės danga minkšta ir patogi! Reguliuojamas aukštis: nuimate sėdynę, išimate iš apačios platformos skyriu/stalčiu, tada, dedate jį ant viršaus ir ant jų, vėl sėdynę.

Garbolino Competition Gold (all Black) platformos skyriai: universalūs ir daugiafunkciniai. Tilps viskas*, ko Jūms reiks sėkmingai žvejybai. Skyriai (na, arba stalčiai) yra išimami, tad, jei norite sumažinti dar labiau platformos svorį – nereikalingus stalčius, palikite namie. Greitai atidaromi ir saugiai uždaromi juos tvirtai užfiksuojant. Transportavimo metu neturėtumėte išbarstyti savo žūklės įrankių.
* Ok, gal, šalto alaus bokalo, ar sklidinos vyno taurės ar didelio vandens butelio gal ir neidėsite 😀

Garbolino Competition Gold (All Black) platformos kojos:  6 – ios kojos, 36mm., diametro – stabilumas garantuotas. pagamintos iš aliuminio. Jos ištraukiamos, tad, žymiai patogiau ir saugiau platformą sudėsite į mašiną. Kojų fiksatoriai ypač tvirtai ir saugiai užtvirtins jas.
Platformos kojos išlaikys rimtą svorį be priekaištų. Kas tas “rimtas svoris?” Na, aišku, tai Jūs – žvejys + žvejybos įrankiai patogiosiose, platformos skyriuose/stalčiuose ir įvairūs priedai* prie platformos.
Gal, esate pedantas/-ė ir norite, kad platforma būtų tiksliai pastatyta lygiai? Jokių problemų. Platforma turi integruotą “gulsčiuką”, tad, galėsite preciziškai parinkti kampą. Kojos profiliuotos. Saugiai užsitvirtins. Kojų paviršiai platūs ir profiliuoti, tad saugiai atsirems į bet kokį paviršių, tiek šlapią, tiek sausą.
*Įvairūs žvejybos platformos priedai perkami atskirai.

Atrama kojoms:  saugi ir plati. Nesvarbu, ar avalynės padai šlapi ar sausi – saugiai galėsite jaustis. Kojų atramos paviršius neslystantis. Beje, Garbolino kompanija teisingai pagalvojo ir nusprendė, kad Jūs galėsite prie šios atramos prisukti graibštą! Norite iš kairės/dešinės pusės, o, gal per vidurį prijungti graibštą? Jūs tai galėsite padaryti. Komplektacijoje yra specialius, ištraukiamas kaištis, skirtas įsukti graibštą. šį kaištį galėsite tvirtai įkišti kairėje, dešinėje pusėje arba, per patį atramos kojoms vidurį.

Kodėl Jums reiktų Garbolino Competition Gold (All Black) platformos? Turėdami šią platformą, galėsite:

 • Saugiai žvejoti nuo bet kokio paviršiaus;
 • Patogiai sėdėti ant jos ilgą žvejybos laiką;
 • Patogiai ir kompaktiškai ją transportuoti – platforma tilps beveik visur;
 • Platformos skyriuose talpinti visus, reikalingiausius žvejybos įrankius;
 • Sukelsite “pavydo faktorių” žvejybos kaimynams.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top