Apetito stimuliatorius | VDE – BS20

5,00  SU PVM

  • Apetito stimuliatorius karšiams ir plakiams;
  • Labai nekeičia jauko skonio ir nepasaldina jo;
  • Unikalus jauko priedas;
  • 300 gr.

Prieinamumas: Turime

GTIN: 5425016177150 Produkto kodas: *00250 Kategorijos: , Žymos: ,
Add to wishlist
🔒 SAUGUS ATSISKAITYMAS
PRISTATYMAS PER 1-3 d.d.

Apetito stimuliatorius… karšiams ir plakiams… (“Kas per….” – greičiausiai Jūs taip ir pasakėte, perskaitę aprašymą 🙂 ) Taip, tikrai, mes buvome irgi nustebę, kai gavome iš gamintojo šią naujieną. Pasirodo, jie kūrė ir testavo šį priedą gan ilgai, o, visa Covid-19 situacija nukėlė šios prekės paleidimo į rinką planus, tad jis buvo išleistas žymiai vėliau, nei buvo suplanuota.

Tai jauko priedas, stimuliuojantis karšio ir plakio apetitą (trumpinys “BS” – Bream/Skimmer | karšis, plakis), bet labai nekeičiantis jauko skonio. Atlikti žvejybiniai eksperimentai parodė, kad šis jauko priedas skatina karšius/plakius maitintis labiau, negu, naudojant ta patį jauką, bet šio priedo.

Marcel Van Den Eynde rekomenduoja, šį jauko priedą maišyti su Marcel Van Den Eynde – Vanille ir/arba,  Marcel Van Den Eynde – Strawberry priedais,  Marcel Van Den Eynde – Bream T, 1:1 santykiu. Tokiu būdu, jaukas, kuriame bus įmaišyta šio priedo bus maksimaliai patrauklus ir viliojantis žuvį.

Apetito stimuliatorius rekomenduojamas naudoti su Marcel Van Den Eynde – Big Fish priedu ar su  Marcel Van Den Eynde – Bream Caramel karameliniu priedu. Rekomenduoja maišyti 1:2 santykiu.

Geriausiai, kad šio priedo 50% dėtumėte pradedant maišyti jauką/-us ir, 50% baigiant maišyti. Pakuotės užteks 2-4 kg. jauko.

Patarimas nr. 1: Norite didelių karšių? Maišykite šį priedą su Marcel Van Den Eynde Record Zilver Breme, karšiniu jauku.

Svoris 0,3 kg

Brand

MARCEL VAN DEN EYNDE (VDE)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

DAŽNAI PERKA KARTU:

Boosteris jaukui | VDE Liquid Booster

4,50 8,40  SU PVM
+

Koncentratas jaukui | VDE - Concentraten

6,40 7,30  SU PVM

KAINA:

Pasirinkite savybę:

15,90 

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top