Pirmas kartas…nemelavo…

by | Varžybos | 0 comments

Lietuvoje dabar toks populiarus sportinis feeder’is, kad net į Respublikos čempionatą jau sunkoka rasti vietą varžyboms. Ilgą laiką nebuvo rengiamos varžybos mėgėjams ir štai šįmet R.Kudirkos ir dar kelių bendraminčių iniciatyva tokios varžybos įvyko.

Paprastai, kai kalbame apie „pirmąjį blyną“ sakome- „prisvilo“. Šįkart taip pasakyti tikrai negalime.Varžybos buvo puikios visom prasmėm: puiki išankstinė informacija, tikslus teisėjų ir sekretoriato darbas, gausūs rėmėjų prizai, net karšta kopūstienė su bulvėmis visiems paliko neišdildomą įspūdį.
Kaip gi sekėsi „Žvejonių“ sportininkams šiose varžybose?
Taigi ankstyvą šeštadienio rytą visi susirinkome Elektrėnuose ir kartu su Mindaugu patraukėme į Bublius. Čia jau rinkosi varžybų dalyviai. Užsiregistravo virš 70, o atvyko virš 50. Mes atlikome savo įprastą procedūrą- krikštijom varžybų naujokus. Pirmasis krikštą gavo Almantas.
Varžybos bubliuose. Almantas.

Krikštijimo džiaugsmą patyrė ir Povilas.

Varžybos Bubliuose. Povilo krikštas.

Ištraukus burtus užvirė atkakli sportinė kova. Almantui ir Dariui teko sektoriai ,kurie yra daugiau dešinėje pusėje, Mindaugui ir Povilui – kairėje. Visi,kas bent kartą rungtyniavęs Bubliuose žino auksinę taisyklę- itin geros vietos yra kraštiniai sektoriai ir „šventoji“ vieta „po beržais“. Taip buvo ir šį kartą.
Vaikštinėjau po varžybų „trasą“ ir nesupratau, kieno čia varžybos vyksta: mėgėjų ar profesionalų? Visų žvejų puikios meškerės, geros kėdės ar platformos, ne vienas turėjo ir tokias pavadėlines, kad ir „profai“ galėtų pavydėti.
Žuvys tą dieną buvo itin įnoringos – labai labai sunkiai kibo. Teko griebtis neįprastinių jos „sugundymo“ priemonių: valo patempimo rankenėle, valo patempimo ranka, ritės lankelio atleidimo… Nekeista,kad tarp mėgėjų pasitaikė ir tokių,kurie nesugavo nė vienos žuvies…
Pasibaigus žvejojimo laikui prasidėjo žuvų svėrimas… Iš „Žvejonių“ geriausiai sekėsi Dariui. Jis sugebėjo iš Bublių gelmių išvilioti virš 2 kg. žuvies.

Varžybos Bubliuose. Dariaus laimikis.

Almantas sugavo virš 600 gramų, o Povilas su Mindaugu – virš 400 gramų žuvų.
Kol teisėjai skaičiavo rezultatus ,visi renginio dalyviai galėjo pasimėgauti karšta kopūstiene, kurioje iškilmingai plaukiojo ne tik kopūstai ,bet ir lašinukai bei dešros gabaliukai. Už šitą kulinarinį stebuklą visi dėkingi klubo kibkit.lt nariui Dariui, liaudyje vadinamam „Giriniu“.

Varžybos Bubliuose. Žuvienės virimas.

Kai visi jau gerokai pasistiprino kopūstiene, teisėjai suskaičiavo rezultatus ir juos paskelbė. Šią „procedūrą“ pavadinčiau „Prizų lietumi“. Buvo apdovanoti net tie,kurie buvo paskutiniai. Džiugu ir tai ,kad nebuvo užmiršti ir dalyvių treneriai.
Geriausiai iš „Žvejonių“ sekėsi Dariui. Jis vos vos nepateko į geriausiųjų dešimtuką. Užėmė 11 vietą.

Almantas tenkinosi 27 vieta.

Povilas buvo 35 -tas.

Varžybos pasibaigė ir visi dėkojo R.Kudirkai, kitiems šio renginio organizatoriams ir rėmėjams. Tikėkimės,kaip dzūkai sako: „Duok Dzie, nepaskutinį“. Tai reiškia,kad ši graži tradicija – mėgėjų feeder’io varžybos bus kartojamos dar tikrai ne vieną kartą.

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai