PIRMOSIOS „ŽVEJONYS“ MOKSLEIVIŲ FEEDER VARŽYBOS 2018

by | Varžybos, Apžvalgos | 0 comments

Varžybos buvo lauktos ilgai, oi ilgai. Vis buvo nuogąstavimų: ar susirinks dalyvių, ar neišsigąs jie permainingo Lietuvos oro. Ir štai taip ilgai lauktas šeštadienis išaušo. Nors šiek tiek purkšnojo lietus – dalyviai iš lėto rinkosi prie Varėnos marių.

Sportinės žūklės klubas „Žvejonys“ turi seną, jau 18 metų galiojančią taisyklę – nė vienas klubo narys negali dalyvauti varžybose nekrikštytas. Taisyklė nebuvo pažeista ir šį kartą:

DOMINIK KRIKŠTYNOS:

 

LIUTAURO KRIKŠTYNOS:

 

Varžybos prasidėjo burtų traukimu – dalyviai sužinojo savo sektorius. Čia buvo pritaikyta dar viena taisyklė – nė vienas dalyvis negalėjo pradėti varžybų neišklausęs saugaus elgesio prie vandens taisyklių. Taip buvo ir šį kartą.

Nuaidėjus signalui jaunieji žvejai patraukė į savo sektorius rengtis varžyboms. Liutauras sėkmingai įsitaisė „A1“ sektoriuje,

VARŽYBOS. LIUTAURAS.

Dominik rengėsi „A2“ sektoriuje.

VARŽYBOS. DOMINYKAS.

Lukas atidžiai klausėsi savo trenerio – tėčio – nurodymų „B1“ sektoriuje,

VARŽYBOS. LUKAS SU TĖČIU.

Na, o latviukas Jorens gavo daug naudingų nurodymų iš seno feeder „vilko“ Ainars’o Gurtinš’o sektoriuje „B2“.

VARŽYBOS. AINARS.

Jaunieji žvejai greitai rado bendrą kalbą su Varėnos marių žuvelėmis: visi iš lėto traukia jas iš marių gilumų. Liutauras tapo ešeriukų siaubu,

FEEDER VARŽYBOS. EŠERYS.

Jorens – nepavargdamas lupo „gigantiškus“ Varėnos marių karšiukus.

Varžybos. Jorens laimikis - karšiukas.

Kai kam varžybos prailgo – todėl belaukiant kibimo buvo galima sutašyti vieną kitą sumuštinį.

Varžybos. Pietų pertrauka.

Kai kam ilgai, kai kam greitai pralėkė 4 varžybų valandos. Visus sudomino žuvų laimikių svėrimas. Po svėrimo išaiškėjo, kas buvo stipriausi jaunieji feeder meistrai:

Jaunesniųjų moksleivių grupėje pirmas buvo Liutauras Kervys ( 540gr.), antras – Dominik Žemoit (135gr.).

Vyresniųjų grupėje nepralenkiamas buvo svečias iš Latvijos Jorens Brigaders (1225gr.), antras – Lukas Andriušis (1050gr.)

varžybos. rezultatai.

Smagiausia kiekvienų varžybų dalis – nugalėtojų apdovanojimai. Nė vienas jų dalyvis neliko be apdovanojimų. Pagrindinis rėmėjas – personalinė Ričardo Račkausko įmonė „Valuna“ vaikams įteikė medalius ir taures, UAB MYKO – Tubertini atstovai Lietuvoje, žūklės prekų parduotuvė „Anglinga“ , internetinė žūklės prekių parduotuvė „Geležinis lydys“ pasistengė, kad moksleiviai gautų tikrai geras, reikalingas žūklei dovanas. Ačiū šauniesiems varžybų rėmėjams!

Pirmasis sportinės žūklės klubo „Žvejonys” organizuojamų moksleivių feeder varžybų 2018 etapas baigėsi. Nekantriai laukiame ir antrojo etapo, kuris įvyks Bublių tvekinyje, Aristavoje (Kėdainių rajone) 2018 08 04.

Kokia išvadas galima padaryti? Manau, kad drąsiai galima teigti – jos pavyko. Visi jaunieji feeder meistrai turėjo gerą progą patobulinti savo įgūdžius, patirti daug nepakartojamų žūklės akimirkų.

Nesakome „viso gero“, sakome „iki susitikimo“ antrajame varžybų etape – Kėdainiuose – Bubliuose.

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai