PASAKA APIE KRIVĖNŲ TVENKINĮ ARBA 1 – MASIS MOKSLEIVIŲ FEEDERIO VARŽYBŲ ETAPAS

by | Varžybos | 0 comments

PASAKA

Seniai seniai atsirado toks Krivėnų tvenkinys. Gražiai jo viduryje pūpsojo sala, o joje – skraidė būriai paukščių. Neveltui vietiniai žmonės ir praminė salą Paukščių sala. Gražiuose tvenkinio vandenyse knibždėte knibždėjo žuvys- geltonšoniai starkiai, „krokodilo“ dydžio aukšlės, šiek tiek mažesni karšiukai ir kuojos.

Šita idilė galėjo trukti milijardus metų, tačiau tvenkinio ramybę nutarė sudrumsti moksleivių žūklės klubas „Žvejonys“, čia nutaręs surengti moksleivių feeder’io varžybų 2019 I etapą. (2018 metais esame surengę moksleivių feeder’io varžybas taip pat) Kovos lauku pasirinko dešiniąją krantinę.

Moksleiciu feederio varzybos 2019

VARŽYBOS

Taip jau sutapo, kad varžybos vyko liepos 6- ąją – Valstybės ir karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Taigi iš įžymių Lietuvos vietų rinkosi svečiai – ne šventę švęsti, o suremti feeder’ius rimtoje kovoje.

Išklausė vaikinai saugaus elgesio prie vandens telkinių instruktažą, ištraukė didžiai svarbius burtus – savo būsimus sektorius. Vilniečiui Liutaurui atiteko „A1“, trakiškiui Donatui „B2“, kauniečiui Lukui  „B1“ sektorius.

Pasiruošę visą reikiamą įrangą, sulaukę starto signalo, jaunieji feeder’io meistrai stojo į rimtą kovą ne tik su žuvimis, bet ir su stipriu šoniniu vėju. Trakiškis labai rimtai, kaip ir dera senosios sostinė atstovui, lėtai viliojo žuveles į krantą.

moksleiviu feeder varzybu dalyvis. Varzybos

Greta jo kaimynas iš laikinosios sostinės, konsultuojamas tėčio – feeder’io meistro – labai profesionaliai traukė žuvelę po žuvelės.

moksleiviu feeder varzybos ir treneris

Vilnietis irgi kovojo su vėju ir žuvimis. Įdomiausia jam buvo tai, kad jo 28 gramų NISA šėryklėlė – kulka niekaip nenorėjo leistis į dugną – reikėjo skaičiuoti iki dešimt, kol jį pasiekdavo.

moksleiviu feeder varzybos 2019

Keturias valandas vyko jaunųjų žvejų įtempta kova su gamtos stichija ir žuvimis ir kai nuaidėjo finalinė sirena, visi darniai atsiduso – pagaliau…

Teisėjas svėrė žuvis, ir tada paaiškėjo nugalėtojai:
jaunesniųjų grupėje (12- 15 metų vaikinai) siautėjo Liutauras Kervys, sugavęs 1.570 g žuvų, vyresniųjų (16- 19 metų vaikinai) nepralenkiamas buvo Lukas Andriušis, prilupęs net 4.845 g žuvų. Antras liko Donatas Banuškevičius – 460 g. Didžiausią žuvį  ( 255g) į krantą išviliojo Liutauras Kervys.

PRIZAI

moksleiviu feeder varzybu 2019 nugaletojai

Po sunkios kovos varžybų dalyvių laukė apdovanojimai: UAB Valuna paskyrė vaikinams medalius ir taures, Tubertini atstovai – jaukų, vaikiškų sulčių ir firminę kepuraitę, „Geležinis lydys“- puikius „Maver „frotinius ranksluoščius, „Anglinga“  Preston firmos skiaurę žuvims. Ačiū mūsų dalyviams ir draugams, kurie mus remia!

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai