MOKSLEIVIŲ FEEDERIO VARŽYBOS 2019|ANTRO ETAPO REZULTATAI

by | Varžybos | 0 comments

Tas laikas bėga labai greitai: nespėjome surengti pirmojo moksleivių varžybų etapo turo, o štai jau ir antrasis. Taip jau pasitaikė, kad tą dieną Bubliuose beveik vienu metu vyko net trejos sportinės varžybos: moksleivių feederio, veteranų ir moterų plūdinės bei vieno klubo spiningavimo varžybos. Tvenkinys didelis – vietos užteko visiems.

Kaip ir praėjusį kartą, taip ir šį į startą stojo tik trys varžybų dalyviai: Liutauras Kervys, Donatas Banuškevičius, Lukas Andriušis. Nuo pat pirmųjų akimirkų vyko įtempta kova.

Dalyviai

Kibo ( kaip įprasta Bubliuose) nedideli karšiukai ir plakiukai. Vėliau sveriant laimikius paaiškėjo, kad didžuvė – Big Fish svėrė „net“ 185 gramus. Ją ištraukė Lukas Andriušis.

Feeder varžybos, moksleivių feedrio varžybos, feedrio varžybos,

Daugiausia žuvų Lukui pasisekė sugauti iš visų varžybų dalyvių, kiek prasčiau sekėsi Liutaurui Kerviui ir Donatui Banuškevičiui.

varžybos, feederio, feederio varžybos

Varžybų dalyviams gražias dovanas paruošė rėmėjai – moksleiviams teko taurės ir medaliai, jaukai, meškerės ir kiti feederio žūklei reikalingi daiktai:

feederio varžybos 2019. Prizai. Varžybos
PRIZAI

Po šio antrojo etapo išaiškėjo ne tik etapo nugalėtojai, bet ir galutinės įskaitos prizininkai. Jaunesniųjų žvejų grupėje nugalėjo Liutauras Kervys, vyresniųjų – Lukas Andriušis. Antrąją vietą šioje grupėje užėmė Donatas Banuškevičius.

Nugalėtojai

Varžybų organizatorius – moksleivių sportinės žūklės klubas „Žvejonys“ dėkoja rėmėjams: UAB Valuna (R. Račkauskui), UAB MYKO (Tubertini), parduotuvei „Geležinis lydys“, UAB „Straideris“, UAB Anglinga, kavinei „Pilies kepyklėlė“, ponui Vygintui Radžiukynui už suteiktą pagalbą.

Iki susitikimų kitose varžybose.

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai