II METHOD FEEDER TURAS ARVYDUOSE | NUGALĖTOJUS LĖMĖ… BURTAI

by | Varžybos | 0 comments

Atrodo, kad neseniai surengiame I Method Feeder etapą Arvyduose, o štai, jau ir antras.
Nekantriai laukėme antrojo moksleivių method feederio varžybų antrojo etapo, Arvydų tvenkinuose. Pagaliau atėjo rugpjūčio 28 diena – šeštadienis. Virš darganoto, paniurusio Arvydų kranto suplevėsavo varžybų organizatorių ir jų rėmėjų vėliavos.

Arvydu tvenkiniai. Method feeder varzybos

Gal todė, kad artėja naujieji mokslo metai, gal dėl kitų įvairių priežasčių į varžybas susirinko nedaug dalyvių – tik keturi. Malonu tai, kad jaunųjų method feederio mėgėjų gretas papildė naujokai – jaunieji žvejai iš Sūduvos.

Taigi išklausę saugaus elgesio prie vandens instruktažą ir ištraukę burtus, žvejukai patraukė prie savo sektorių ruoštis varžyboms. Pirmajame su palaikymo komanda – tėčiu – įsikūrė Prienų – Birštono method feeder mėgėjas Matas.

Matas su teciu. Arvydu tvenkiai. Method Feeder varzybos

Taip jau burtai lėmė, kad antrąjį sektorių užėmė varžybų senbuvis, vilnietis Liutauras.

Liutauras. Žvejonys. Method Feeder varzybos. Arvydai

Greta jo įsitaisė kitas „Žvejonių“ žūklės klubo narys Lukas:

Lukas. Žvejonys. Method Feeder varzybos. Arvydai

Paskutinis – ketvirtasis sektorius – atiteko žvejui iš Marijampolės Pauliui.

Paulius. Žvejonys. 2 Method Feeder turas, varzybos. Arvydai

Labai lėtai slinko antrojo method feederio varžybų turo žūklės valandos. Kai kas bandė privilioti įnoringuosius karpiukus jaukų gausa…

…kai kas ne tik jaukų ,bet ir masalų gausa…

… kai kas pasitenkino kuklesniais masalų kiekiais.

Laikas greitai tirpo kaip tas smėliukas smėlio laikrodyje – labai greitai. Jaunieji method feeder gerbėjai bandė įvairiausias masalų kombinacijas – visų spalvų pop upus, vafterius, net gyvus masalus. Niekas negelbėjo. Nors karpiukai tai vienur, tai kitur vis iššokdavo tvenkinyje iš vandens. Buvo vos vienas kibimo atvejis, tačiau ir tas nesėkmingas.

Varžybų pabaigoje dalyvių nuotaiką gadino gana stiprus lietus. Jis kliokė ir nuaidėjus varžybų pabaigos signalui. Kadangi nė vienas dalyvis nesugavo žuvų, nugalėtojus (pirmą kartą „Žvejonys” klubo varžybų organizavimo istorijoje) teko išsiaiškinti… traukiant burtus.

2 method feeder turo arvyduose  varzybu Protokolas

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad lengviausią ranką turi Lukas iš „Žvejonių“. Jam atiteko pirmoji vieta ir vertingas daiktinis prizas. Jo bendraklubis Liutauras buvo antras, o trečiąją vietą laimėjo marijampolietis Paulius Vyšniauskas. Didžiausią žuvį „sužvejojo“ Lukas.

Nė vienas varžybų dalyvis neliko be atminimo medalių, daiktinių dovanų. Už tai varžybų organizatoriai dėkoja „UAB Myko„, p. Vygintui Radžiukynui. Atskira padėka Arvydų žuvininkystės ūkiui, suteikusiam galimybę rungtyniauti jo vandens telkinyje.

Iki kitų susitikimų moksleivių varžybose!

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai