Keista, oi keista šita vasara – tai 30 laipsnių karštis kaitina, tai lyg rudenine vėsa dvelkia. Ne itin šilta buvo ir „Žvejonys“ pirmosios Feeder treniruotės diena Varėnos mariose, ruošiantis Feeder varžyboms. Važiuojant link jų krapnojo įkyrus lietutis, atvažiavus į į būsimą žūklės vietą stebino tikrai rudeninė šiluma.

Feeder varžybos. Treniruotė. Šalta.

Kai susirinko visi komandos nariai, šiek tiek pasistiprinome ir puolėme ruošti jaukus. Kai jie šiek tiek pastovėjo, visus jaukus pertrynėme per sietelį. Vienims sekėsi tai atlikti geriau, kitiems teko šiek tiek pavargti.

Feeder treniruotė. Feeder komanda. Jaukų maišymas.

Galų gale, kai jau viskas buvo paruošta, apsikrovę kaip rimti nešikai, patraukėme link žūklės vietos. Komandos nariai – dar tik mokosi rimtai žvejoti, todėl reikėjo priprasti ir prie savo platformų, ir prie naujos žūklės vietos. Labai kompaktiškai viską susidėjo Dominykas.

Feeder treniruotė. Feeder komanda. Dominykas žvejoja.

Jam nė kiek nenusileido ir Liutauras:

Feeder treniruotė. Feeder komanda. Liutauras žvejoja.

Sunki buvo šita pirmoji treniruotė – reikėjo priprasti ne tik prie žūklės vietų,bet naujų žūklės įrankių. Bet, matyt, geri pasitaikė mokiniai, kad jau po keliolikos minučių žuvelės pajudėjo link kranto. Gaila, kad su laimikiu kartais atkeliaudavo ir kuokštas žolių – toks jau tas keistas Varėnos marių dugnas – sėte nusėtas ne tik žuvimis, bet ir žolėmis.

Feeder treniruotė. Feeder komanda. Žolės ir laimikis.

Taigi vyko tarsi savotiškos varžybos – kas daugiau išvilios žuvelių iš marių vandenų. Šį kartą geriau sekėsi Dominykui, kurio laimikio didžiąją dalį sudarė kuojos. Liutauras šiek tiek atsiliko, tačiau per varžybas, tikuosi, neatsiliks nuo draugo.

Feeder treniruotė. Feeder komanda. Dominyko laimikis.

Trys žūklės valandos pralėkė naudingai – „Žvejonys“ klubo nariai stengėsi pažinti vandens telkinį žvejodami, įgijo nemažos žvejybinės patirties. Labai tikiuosi, kad būsimose moksleivių feederio varžybose ši sukaupta patirtis niekur nedings ir duos gerus rezultatus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:  Tubertini Feeder Cup 2015

P.S. Norite prisijungti prie „Žvejonys“ Feeder komandos? Tai galite atlikti labai greitai. Perskaitykite mūsų straipsnį „Feeder komanda – ateiti, dalyvauti, žvejoti ir būti pirmam„.

 

Pin It on Pinterest