METHOD FEEDER SEZONO ATIDARYMAS. 100% SĖKMINGAS.

by | Apžvalgos, Mūsų krašto vandenys | 0 comments

Laukiau, oi laukiau šitos dienelės…Kuo ji ypatinga? Daugeliu dalykų: norėjau atidaryti sezoną su method feeder, įsitikinti, ar mano naujas pirkinys – heavy feeder klasės „Tubertini Synthesis Pro“ yra geras, ir, ar kai kurie daiktai, kuriuos pasidariau dėl method feeder’io, pasiteisins.

Pasiruošimas

Ta lemtinga diena greitai atėjo. Iš anksto pasigaminau lipnų method feeder ‘iui tinkamą jauką iš žuvinių kombinuotuojų pašarų, „Salmo“ karpinio jauko, kopra melasos ir smulkiai maltų džiuvėsėlių.

Taigi  anksti rytą „Žvejonys“ klubo žmonės atsidūrė Kalveliuose, Akvilegijoje. Sinoptikai eilinį kartą žadėjo saulėtą orą nuo 11 iki 14 valandos, tačiau eilinį kartą jie klydo. Beveik visą žūklės laiką dulkė smulkus lietus.

Man labai knietėjo išbandyti Tubertini „sunkuolius“:

Tubertini Synthesis Pro

Jie buvo šiek tiek patobulinti – atsisakiau originalių viršūnėlių dėl, mano nuomone, per mažo diametro žiedelių, skirtų heavy feeder’iui. Jų vieton pasitelkiau pastorintas „Caperlan“ jūrinės žūklės meškerių viršūnėles.

Method Feeder masalai

Nors dabar tik pirmas pavasario mėnuo, nutariau nepalikti ramybėje ir natūralių jaukų – tigrinių riešutų, lubino sėklų ir avinžirnių (o gal?)

method feeder masalai, tigriniai riešutai, žvejyba

Pradedant sezoną, labai knietėjo pirmą kartą rimtai išbandyti ir visą pop- up’ų bateriją.

method feeder, pop up, karpis, žvejyba

(Vėliau įsitikinom, kad tas tas citrininės spalvos ananasinis pop – up’as buvo pats sėkmingiausias)

Šiai žūklei turėjau iš anksto prisipirkęs puikių „Guru“ firmos paruoštų pavadėlių su kabliukais, tačiau knietėjo išsiaiškinti ko verti ir mano paties surišti pavadėliai. Laimingiausi tapo karšiniai plauko sistemos pavadėliai.

Ruošdamasis šiam žvejojimui, ieškojau method feeder šėryklėlių su viduje įtaisyta feeder‘ine guma, tačiau tokių šėryklėlių neradau. Pats sugalvojau ir įtaisiau feeder gumą poroje šėryklėlių:

Žvejyba

Laikas žūklėje bėgo gana greitai, nes žvejojau dviem meškerėm – vienos gale buvo augalinis masalas, kitos- pop-up’ai. Augalinio masalo teko atsisakyti, nes per 5 žūklės valandas nebuvo nė vieno kibimo. Jaukų turėjau daug, todėl jų ir negailėjau: kas 10 -15 minučių buvo ištraukiamos meškerės iš vandens ir prikimštos jauko šėryklėlės keliavo atgal į tvenkinį.

Kulminacinis momentas – 14.40 val. Tada viena meškerių stipriai sulinko, ir aš atidariau method feeder žvejybos sezoną. Štai čia ir išaiškėjo, ko vertas „Tubertini Synthesis Pro“, karšinė plauko sistema ar feeder guma, įtaisytas šėryklėlėje. Meškerė puikiai amortizavo karpio smūgius, tinkamai veikė feeder guma… Pagiriamąjį žodį reikėtų tarti ir „Tubertini ritei Orix 7000“. Ją buvo galima gerai pareguliuoti, stabdžių mechanizmas veikė idealiai.

Po neilgos kovos iš žiemos miego pabudęs karpis jau buvo mano rankose:

Laimikis, karpis

Pasvėrus šitą rubuiliuką paaiškėjo, jog jis – 1.800 kg galiūnas:

Karpis, jo svoris

Gaila, tačiau tą dieną daugiau kibimų mes taip ir neišvydome. Trofėjinis karpis grižo į savo stichiją atsivesti prosenelių, o mes, susirinkę savo žūklės reikmenis, puikios nuotaikos patraukėme namolio.

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai