FEEDER ŽVEJYBA VILKOKŠNYJE

by | Mūsų krašto vandenys, Kita | 0 comments

Labai, oi labai retai atsiranda galimybė „Žvejonys“ klubo žmonėms išsiruošti į žvejybą – vis trukdo reikalai, tai Feeder varžybos, tai kiti administraciniai dalykai 😉 tačiau, šį savaitgalį buvo kitaip. Pagaliau!!!
Pagaliau susiruošėme kartu pamirkyti Feeder meškeres Vilkokšnyje ir iš jo gelmių pabandyti išvilioti geltonšonius karšius.

Gaila, kad tas bendras žvejybas irgi nepavyksta surengti kada nori – šį kartą teko žvejoti svilinant itin stipriam karščiui.

Feeder žvejyba. Termometraas rodo, kad karšta.

Įdomumo dėlei žūklės vietą pasirinkome ne įprastinę, o tokią, kokioje dar niekad nesame žvejoję – ten gylėlė tik…9 metrai (o dar tiksliau – echolotas rodė 8-10m gylio per visą kranto liniją) Svilinant karščiui tikėjomės sėkmingiau žvejoti karšius dideliame gylyje:
Feeder žvejyba. Žvejybos vieta.

Sunkiausia buvo prisiderinti prie naujos vietos: medžių šakos gana žemai, todėl teko ne vieną šėryklą palaidoti ir jų tankmėje. Jaukus naudojome „Starfish” kompanijos, kurie skirti karšiams ir kuojoms. Tiesa, teko dar ir patiems pridėti šio bei to, kad pašaras suveiktų taip, kaip mes norėjome.
Naudojome Medium klasės Feeder kotus, o šeryklėlės – kulkos formos, 40gr svorio. Valai – ir pintas ir monofilamentinis. Kabliukai – Tubertini Serie 39, 10nr. dydžio, ypač aštrūs.

Iš lėto radom raktą atrakinti „skrynelę“ su karšiais. Reikėjo mesti labai toli ir pasiūlyti geltonšoniams kukurūzo ir pinkų kombinaciją. Ilgą laiką geriau sekėsi „Žvejonys“ vadui – jis sugavo 4 karšius. Tačiau, savo laimės valandos sulaukė ir Linas. Jei ne tvirtas Feeder meškerės stovelis, tai karšis būtų „nunešęs su viskuo…” Linas „įsegė“ didžiausią žūklės karšį, svėrusį beveik kilogramą.
Feeder žvejyba. Didžiausias žvejybos karšis.

Linksma buvo žvejyba: medžiuose linksmai (kartais duetu) čiulbėjo paukščiai, netoli, lelijose, pliuškenosi žuvys. Aplankė mus ir gauruotas vikšras. Išsitiesęs jis kažkodėl priminė …dygliakiaulę…
Feeder žvejyba. Vikšras žvejybos vietoje.

Labai nesinorėjo palikti Vikokšnį, tačiau seko jaukų atsargos ir vis negailestingiau svilino saulė. Nutarėme baigti žūklę. O laimikis atrodė taip:

Feeder žvejyba. Karšiai.

Žvejyba likome labai patenkinti ne todėl, jog pavyko sužvejoti visai smagių egzempiorių, bet ir todėl ,kad pavyko „Žvejonys“ klubo žmonėms kartu praleisti kelias smagias žūklės valandas, neįskaitomas į gyvenimo trukmę…

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Įdomūs straipsniai