Potencialus IGFA pasaulio rekordas!

Naršydamas begaliniame informacijos apie žvejybą internete, užtikau tikrai vertą dėmesio istoriją –  apie jaunuolį, kuris pagavo įspūdingo dydžio laimikį ir pasaulinė žvejybos asociacija (IGFA) svarsto, ar nesuteikti šiam laimikiui pasaulio rekordo statuso.

Gal tai ir nelabai europietiškas ar lietuviškas laimikis, bet vistiek – ši istorija verta straipsnio 😉

TAIGI: Jaunuolis iš Ekvadoro (Pietų Amerika), kurio vardas Fernando sugavo įspūdingo dydžio žuvį – uolinį gruperį (Mycteroperca xenarcha). Šis laimikis svėrė “tik” 29.3 kg. Jis buvo pagautas šiais metais, velkiaujant Salinas pakrantėje, Ekvadore.

Potencialus pasaulio rekordas

Na, atrodytų, pamanyk – tuose vandenyse plaukioja 50 kartų didesnės žuvys… Tačiau, šis atvejis įdomus keliais aspektais:

  1. kiek metų šiam jaunam žvejui?;
  2. su kokiais įrankiais ir žvejybos technika buvo pagautas šis laimkis.

Šiam žvejui – tik 11 metų! Jus man pasakykite, kuris iš mūsų galėjo pasigirti tokio dydžio laimikiu, kai mums buvo 11 metų ir mums „grėsė“ pasaulio rekordas? 😉

O kas dar įdomiau – įrankiai, kuriuos naudojo šis žvejys:

Spiningas: „UGLY STIK® BIGWATER STAND UP” – kitaip vadinamas “nesulaužomu” (esu parašęs straipsnį, kodėl šis spiningas nesulaužomas),

Meškerykočio žiedeliai, su kuriuo pagautas potencialus pasaulio rekordas.Meškerykotis, su kuriuo pagautas potencialus pasaulio rekordas.

ritė – Daiwa firmos „Saltist Lever Drag„:

Daiwa ritė, su kuria pagautas potencialus pasaulio rekordas.

 

Valas – SpiderWire firmos „Ultracast Invisi – Braid

SpiderWire valas su kuriuo pagautas potencialus pasaulio rekordas.

Masalas – twitching’ui naudojamas skęstantis vobleris MirrOlure firmos „Big Game Series Deep 25’+ 111MR“. masalas, su kuriuo pagautas potencialus pasaulio rekordas.

Žūklės Įrankiai nebuvo skirti tikram “Big Game” žūklės stiliui, kai gaudomi mėlynieji merlinai ar tunai, kurie sveria po kelis šimtus kilogramų, naudojamos ritės, kurios talpina kelis kilometrus 1,2mm valo(!) ir meškerykočiai, kuriais ir nuskendusį 2 – pasaulinio karo tanką galima būtų ištempti į krantą:

TAČIAU, belieka tik “paspausti dešinę” šiam jaunam žvejui ir palinkėti, kad toks laimikis būtų tik pačių pradžia.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:  Naujas žūklės sezonas. Ar pasiruošta jam?

Pin It on Pinterest