Grožis kuriamas…žūklės parduotuvėje

by | Interviu | 0 comments

Yra Vilniuje, Lazdynuose, tokia nedidelė žūklės prekių parduotuvė…Kuo ji skiriasi nuo kitų? Gal tuo ,kad jos savininkė moteris – Ina Orlova (ne itin dažnas atvejis žūklės prekyboje) ir tuo, kad čia be gausybės žūklės reikmenų rasime ir mažą dalelytę meno. Jį kuria ponia Ina.
Kas tai per kūriniai? Tai – koliažai. Kodėl būtent jie? Kažkada ponia Ina pamatė kitų meistrų darbus ir nutarė pati pabandyti. Stebina medžiagos iš ko jie padaryti. Tai,kas namų ūkį priimta išmesti, panaudojama koliažų gamybai. Taigi raktai ir medvaržčiai tampa grakščiomis gervėmis.

Padaryti tokį meno kūrinį trunka netrumpai. Kartais reikia ir 3, ir 5 dienų. Įdomiausia tai,kad niekada nebūna dviejų tų pačių koliažų. Tai lemia medžiaga ir noras improvizuoti.
Nekeista ,kad žūklės prekių parduotuvėje daugiausia koliažų su žuvimis.

Rasime čia menų kūrinių ir su kita žūklės atributika:


Net baikeriai turėtų kur paganyti savo akis.

Malonu būti tokioje parduotuvėje ,kurioje gali įsigyti ne tik reikalingus žūklei dalykus, bet ir pabūti …meno kūrinių parodoje. P. Inos planuose didesnės aukštumos- juvelyrika. Palinkėkime jai daug gerų pirkėjų ir dar daugiau gražių meninių darbų.

O parduotuvė yra Vilniuje, Lazdynuose:
[mappress mapid=“1″]

Komentarai

0 Comments

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įdomūs straipsniai

NETIKĖTAS ANTRASIS TURAS…

NETIKĖTAS ANTRASIS TURAS…

Rodos, greitai pralėkė tos savaitės nuo pirmojo moksleivių feederio varžybų turo. Štai ir antrasis. Šį kartą jis vyko Aristavoje, Bubliuose, Kėdainių rajone.

KRIVĖNŲ TVENKINYS. I TURAS. 2020.

KRIVĖNŲ TVENKINYS. I TURAS. 2020.

Septyni jaunieji žvejai nepabūgo keltis ankstyvą rytą ir atkurnėti į Krivėnus iš Vilniaus, Kauno, Kaišiadorių. Ir Dievulis tą dieną davė gerą orą – nebuvo karšta, nelijo. Žinoma, vėjukas siautėjo neblogai.