Smulkutė, nedidukė, tačiau varžybose – rimta susikaupusi, tiksli. Tokia yra Agnė Luotė – vienintelė moteris dalyvaujanti Lietuvos sportinės dugninės meškerės čempionate. Su ja kalbamės apie tą nuostabų pasaulio stebuklą- žūklę…

Kokia buvo Jūsų pirmoji pažintis su žūkle ? Papasakokite plačiau.

Nuo pat mažumės tėvai mane visada imdavo kartu į žvejyba, nors negalėdavau pati dar žvejot, kaip ir buvau per maža tam malonumui, bet matydavau ta procesą. Ūgtelėjus nusprendžiau ir pati paimti meškerę į rankas. Tai buvo įsimintina diena, kad ir gaudėme minijos upėje aukšlytes. Taip ir prasidėjo mano noras žvejoti.

Kodėl pasirinkote feederį? Gal kas pasiūlė, sudomino?

Feederį pasirinkau, nes mane supa draugų ratas, kurie gaudo būtent feederio metodu. Jie man papasakojo apie rengiamas varžybas ir pagalvojau kodel gi ne?

Kuo, Jūsų nuomone, žavi feeder’is?

Mane žavi vien pasiruošimas Feederio žvejybai. Sistemų rišimas, pašarų, priedų ir masalų pasirinkimas, beabejo feederio žvejybos neįsivaizduoju ir be platformos teisingo pasistatymo, bei jos priedų surinkimo. Taipogi, turejau labai gerą mokytoją, netgi drasiai galiu sakyti, kad jei ne jis – tokių rezultatų pati nebūčiau kogero pasiekusi.

Esate vienintelė moteris tarp Lietuvos feederio meistrų. Kaip jaučiatės tarp jų?

Tarp vyrų jaučiuosi pakyleta. Visi pataria, rūpinasi, labai nuoširdžiai bendrauja. Nors pirmaisiais kartais atrodė, kad žiūri skeptiškai 🙂

Dalyvavote Lietuvos sportinės dugninės meškerės čempionate. Kokį įspūdį Jums paliko šio turnyro organizacija ?

Viskas atrodė gerai suorganizuota. Organizatoriai pateikė visą informaciją taip, kad nekiltu klausimų. Paruošė sektorius. Teisėjai tvarkingai prižiūrėjo visus dalyvius.

Ne vieno turo metu palikote už nugaros didelį būrį patyrusių Lietuvos feederio asų. Koks tai jausmas?

Jausmas buvo dvejopas. Iš vienos pusės džiaugiausi, nes didelė garbė būti ne pačiam gale, ypač dalyvaujant pirmą kartą, o iš kitos pusės truputi nepatogu, nes žinau kiek daug jie pastangų ir pasiruošimo idėjo. Nors, kaip esu individualistė didelės įtakos kaip ir neturėjau.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:  Grožis kuriamas...žūklės parduotuvėje

Kokie kitų metų Jūsų sportiniai tikslai?
Dėl ateinančio sezono nesu dar apsisprendusi. Dalyvauti tikrai labai noriu, bet žiūrėsim kaip viskas bus.

Ačiū Jums už pokalbį.

 

 

Pin It on Pinterest