Rock blogas

Žvejų tinklaraščiai
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Rock
Susisiekti:

Planus sujaukia ...vėjas

Standartinė Rock » 06 Geg 2018, 19:12

Kiekvieną kartq vykdamas į žūklę sugalvoji kokį nors planą. Šį kartą nutariau patikrinti kiek žūklę galėtų paveikti ...įvairūs sirupai. Mano pasirinkimas buvo aviečių ir karamelių lietuviški sirupai.

Image

Aišku, parinkau ir atitinkamą "StarFisH" jauką.
Image

Ruošiausi žvejoti pikeriais kuojas ,todėl ir šėryklėles atitinkamas pasirinkau.
Image
Labai retai kada žvejoju 2 -iem pikeriais ,tačiau šį kartą padariau išimtį.
Image
Deja, mano sumanymui ,planui sutrukdė itin stiprus šiaurės vėjas. Nepadėjo nei pikeriui guldymas vos ne ant vandens, nei sunkesnių šėryklėlų naudojimas. Rezultatas liūdnokas. Ką gi - ne visada žūklė baigiasi bonusiniais laimikiais. Taip buvo ir šį sykį.
Image

Vartotojo avataras
FOX1
Administratorius
Susisiekti:

Re: Rock blogas

Standartinė FOX1 » 10 Geg 2018, 18:45

Tas sirupas - puiki ideja. Vis, kai, uzvaziuoju kavos i degaline, isipilu irgi sirpupu i kava. Vis galvojau, kad butu gerai isbandyti zvejyboje. (puiku)

KIBKIT ŽUVELĖS DIDELĖS KAIP KUMELĖS...
SPORTINĖS ŽŪKLĖS KLUBAS "ŽVEJONYS"

Vartotojo avataras
Rock
Susisiekti:

Maximum Gardons=Maximum Bremes

Standartinė Rock » 03 Bir 2018, 17:54

Nusibodo tie vasaros karščiai ir kai temperatūra šiek tiek nukrito - nutariau išbandyti laimę žvejyboje. Ir temperatūra "šalta"- 20 laipsnių:
Image
Į pagalbą pasitelkiau Starfish jaukus Maximum Gardons, kukurūzus, irSensas aromatiką Bremes. Beje, sausas jaukų mišinys buvo paruoštas savaitę iki žvejybos:
Image
Iš anksto sausu mišiniu papildžiau ir musės lervų bei pinkų indelius.
Image
Deja, atvykęs prie ežero savo vietą radau užimtą stovyklautojų, tad teko tenkintis kita žūklės vieta.
Image
Šią žvejyba turėjo pasižymėti heavy feederis, ir tai jis atliko nepriekaištingai.
Image
Ilgokai teko laukti kibimo. Bandžiau įvairias masalų kombinacijas- beveik niekas neveikė. Geriausia pasirodė kombinacija 1 pinka + kukurūzas. Taigi vietoje Maximum Gardons tapo Maximum Bremes. Vienas karšis svėrė kilogramą.
Image

Vartotojo avataras
FOX1
Administratorius
Susisiekti:

Re: Rock blogas

Standartinė FOX1 » 04 Bir 2018, 14:35

Nu tai super (puiku) @Rock , uzskaitome ta karsi, kuris "palei kilograma" (kimba) (kadja)

KIBKIT ŽUVELĖS DIDELĖS KAIP KUMELĖS...
SPORTINĖS ŽŪKLĖS KLUBAS "ŽVEJONYS"

Vartotojo avataras
Rock
Susisiekti:

Planai ir realybė

Standartinė Rock » 12 Rgp 2018, 17:31

Kartais mes sukuriame daug planų ,prisvajojame kalnų kalnus, bet ar visada tie planai išsipildo, yra įvykdomi. Šį kartą aš planavau sužvejoti didelių karšių . Žinoma , atitinkamai tam ruošiausi. Surinkau visą "kompaniją " jaukų ir priedų, tinkamų karšių žūklei:
Image
Parinkau ir stambesnes šėryklas- NISA didžiausias 44 gramų kulkas. Galvojau, bus daugiau jauko- karšiai smagiau kibs.
Image
Anksti ryte patraukiau prie Vilkokšnio. Pakeliui ramybės nedavė viena mintis: "Ar rasiu kur sau tinkamą žvejybos vietą?" Atbildėjau prie ežero. Mano firminė vieta jau buvo "užblokuota" keturių žvejų. Nieko .Radau kitą visai neblogą vietelę ir joje įsitaisiau.
Image
Tiesa, vos neužmiršau paminėti pagrindinio savo žūklės įrankio- senuko feederio Shimano Alivio BX Medium. Su juo tiko 2 oz viršūnėlė.
Image
Sumečiau 5 nemažas šėryklas jauko su priedais ir labai nudžiugau, kad pirmoji žuvis buvo nedidelis karšiukas.Deja, deja, mano planai ir svajonės sudužo po kitų šėryklos užmetimų. Ko tik nedariau : trumpinau - ilginau pavadėliu, mažinau- didinau kabliuko dydį- niekas nepadėjo. Kuojos kibo kaip išprotėjusios. Beje, tie keturi žvejai ir skundėsi, kad kibo tik kuojos.
Image
Gaila. kad planai žlugo ,tačiau nuotaiką kiek praskaidrino...obelys, augančios ežero pakrantėje. Sukramčius vieną kitą saldų obuoliuką tapo smagiau ir tie planai ...liko užmiršti..
Image

Vartotojo avataras
Rock
Susisiekti:

Belaukiant karšių

Standartinė Rock » 17 Rgs 2018, 08:00

Oi, kaip norėjosi sugauti didelių karšių,kuriais garsėja Vilkokšnis. Iš anksto paruošiau tinkamus masalus, į pagalbą pasitelkiau V.D.E. jaukus ir kai kuriuos priedus.
Image

Taigi ankstyvą penktadienio rytą susikroviau savo žūklės reikmenis į valtį ir "nukapojau" į gerą žūklės vietą, garsėjančią dideliais karšiais.Ačiū Dievui ji buvo neužimta.
Image
Šį kartą mano pagindinis žūklės įrankis buvo Garbolino Super Rocket feederis ir jam tinkančios 44 gramų NISA šėryklos.
Image

Image

Vartotojo avataras
Rock
Susisiekti:

tęsinys

Standartinė Rock » 17 Rgs 2018, 08:26

Labai tikėjausi sulaukti galingų karšių smūgių, tačiau itin aktyviai kibo kuojos. Viena jų mane stipriai nustebino- ji buvo sužalota.Manau, kad tai ne lydekos,o kormoranų (jų populiacija Vilkokšnyje grėsmingai didėja)darbas.

Image

4 valandos prazvimbė greitai . Sulaukiau vos vieno tikro karšinio kibimo, tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia pasidžiaugiau nuostabia rudens diena, pamirkiau kojas (rugsėjo 14 ) vandenyje, gėrėjausi mažų gružliukų (kilbukų) "šokiais" apie mano kojas...

Image

Skelbti atsakymą

Grįžti į